Купата от първия турнир „Христо Стоичков”, който се проведе в Етрополе замина за Елин Пелин.
При оспорвана борба между 8 юношески отбора на Софийска област до финала стигнаха Чавдар І Етрополе и Левски Елин Пелин. Буквално до последната минута етрополските юноши водеха с 1:0. Голът беше на Робертин Атанасов от глава. Този резултат се запази до последната минута, когато от Левски Елин Пелин изравниха резултата. Решението на ръководството на турнира беше за дузпи без продължения. И при 4:2 дузпи за гостите, купата замина за Елин Пелин. Чавдар І Етрополе се класира на второ място.
На трета позиция е Чавдар ІІ Етрополе, а на четвърта - Ботев Ихтиман.
Робертин Атанасов от Чавдар І Етрополе беше обявен за гол-майстор на първенството.
Атракцията на турнира беше малкият Емо от Спартак Самоков, който имаше удоволствието да бие първата топка при започването на първия мач между Левски Елин Пелин и Чавдар ІІ Етрополе. Той връчи и купата  на победителите от Елин Пелин.
С топли приветствени и пожелателни слова при откриването и при закриването на игрите се обърнаха към играчите и организаторите кметът на общината инж.Богомил Георгиев и патронът на турнира Христо Стоичков.
На снимките са запечатани моменти от турнира.